Reklam

Borusan Sanat, ekim-aralık arasındaki etkinliklerin nasıl gerçekleştirileceğini açıkladı

Borusan Sanat, yeni sezon için ön açıklamasını izleyicilerine gönderdiği bir mektupla gerçekleştirdi

Borusan Sanat, ekim-aralık arasındaki etkinliklerin nasıl gerçekleştirileceğini açıkladı
13 Temmuz 2020 - 12:29

Borusan Sanat, yeni sezon için ön açıklamasını izleyicilerine gönderdiği bir mektupla gerçekleştirdi. Mektupta, Borusan Sanat’ın Ekim-Aralık ayları arasındaki etkinliklerinin nasıl gerçekleştirileceğine dair bilgilendirmeler yer alıyor.

Mart ayından itibaren Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, Borusan Quartet ve Borusan Müzik Evi konserlerini küresel salgına karşı alınan tedbirler uyarınca Mayıs ayına kadar iptal eden ve bu süre içerisinde dijital arşivinin bir kısmını erişime açan Borusan Sanat, ekim-aralık ayları arasındaki etkinliklerinin nasıl gerçekleştirileceği açıkladı.

İzleyicilerden yoğun talep gören konser kayıtlarıyla, pek çok ülkede binlerce eve konuk olan Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası, Ekim’den itibaren izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Borusan Sanat yeni sezona dair soruları, izleyicilerine gönderdiği ön açıklamayla yanıtladı.

"Borusan Sanat olarak, yeni sezon programımızı bugüne dek hep Nisan ayında açıklamıştık. Ancak bu yıla özgü malum sebeple, konser planlarımızı baştan düzenlemeye mecbur olduk ve yeni sezona ait konserlerimizin de tümünü açıklamak yerine ekim, kasım ve aralık konserlerini eylül ortasında duyurma yolunu seçtik; ayrıca, BİFOKART işlemlerimizin duyurusunu da bu tarihte yapacağız" ifadelerine yer verilen açıklamada, "Yeni sezonda, Kasım ve Aralık ayları için planladığımız Borusan Quartet yanı sıra Borusan Müzik Evi’nde gerçekleşecek konserlerimizi ne yazık ki seyircisiz düzenlemek zorundayız, ancak bu konserlerimizin kayıtlarını web sitemiz üzerinden yayınlayacağız" denildi.